Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma, “Kobi’lere Yönelik Destekler, Krediler Ve Teşvikler” Toplantısına Katıldı
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalkınma Haberler 2010 \ Kalkınma, “Kobi’lere Yönelik Destekler, Krediler Ve Teşvikler” Toplantısına Katıldı

Kalkınma, İzka-İaosb İşbirliğinde İzmir’de Düzenlenen
“Kobi’lere Yönelik Destekler, Krediler Ve Teşvikler” Toplantısına Katıldı

İzmir Kalkınma Ajansı ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü işbirliği ile 15.12.2010 tarihinde İzmir’de düzenlenen “KOBİ’lere Yönelik Destekler, Krediler ve Teşvikler” konulu toplantıya Bankamız Kredi Pazarlama Müdürlüğü’nden Müdür Yardımcısı Seyhan AYANLAR ile Amir Nurcan TUNCA katıldı.İzmir’de yerleşik firma ve işletmelerin yararlanabilecekleri mali destekler, krediler ve teşvikler ile ilgili bilgi ve farkındalık seviyesini artırmak amacıyla İAOSB Müdürlüğü Hizmet Binası Atatürk Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ve büyük ilgi gören toplantıda 145 yatırımcı yer aldı.
Bölgesel kalkınmanın temel dinamiklerinden olan KOBİ’lerin desteklenmesi ve üretim kalitelerinin, kapasitelerinin, pazar paylarının, ihracattaki ve katma değerdeki katkılarının artırmalarının ülkemiz ekonomisine getireceği yararların vurgulandığı toplantının I. Oturumunda yer alan Bankamızın KOBİ’lere Yönelik Kredi İmkanlarını aktaran Sn. AYANLAR, oturum sonunda yatırımcıların sorularına cevap verdi. Ayrıca Kredi Garanti Fonu A.Ş. ve KOSGEB, II. Oturumunda ise Hazine Müsteşarlığı, Ege İhracatçılar Birliği ve İzmir Kalkınma Ajansı sunumlarını gerçekleştirerek yatırımcıların sorunlarına cevap verdiler.